Nová služba Arcidiecézneho centra pre mládež, ktorá bude zameraná na poradenstvo. Ak cítiš, že by si chcel získať nový uhol pohľadu, ponúkame Ti poradenstvo v nasledujúcich oblastiach:

Duchovné poradenstvo, poradenstvo v náročných životných situáciách a v oblasti vzťahov
Mgr. PsLic. Ján Kulan (kňaz, psychológ) – kontakt: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Mgr. Marianna Berinšterová, PhD. (psychológ a pedagóg) – kontakt:  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Poradenstvo spoločenstvám – život spoločenstiev, organizácia podujatí a príprava projektov
Ing. Miroslav Novák (ZKSM, OC Košice) – kontakt: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Poradenstvo v oblasti financií podľa Božích princípov
Ing. Viktor Pecer (Biblia a financie) - kontakt: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Kontaktovať nás môžeš prostredníctvom emailových adries a v prípade potreby sa dohodneme aj na osobnom rozhovore.

Pred tým, ako sa na nás obrátiš, maj na zreteli, že:

  • Nie vždy máme odpovede na všetky otázky.
  • Každý človek je zodpovedný za svoj život, ako aj za rozhodnutia, ktoré urobí.
  • Našou úlohou je pozrieť sa na situáciu spolu s Tebou a sprevádzať Ťa hľadaním alternatív.
  • Chceme Ťa podporiť, aby si si vybral a zrealizoval to najlepšie.
  • Zahrnieme Ťa do našich modlitieb.

Blíži sa Kvetná nedeľa, ktorá je zároveň aj 35.svetovým dňom mládeže. Napriek tomu, že sme museli zrušiť tohoročné Arcidiecézne stretnutie mládeže, chceli by sme Ťa pozvať do iniciatívy, ktorú pripravili národní koordinátori z Rakúska, Nemecka a Švajčiarska. Ide o celosvetovú výzvu na modlitbu, ktorá sa uskutoční  v sobotu 4. apríla 2020.

Môžeš sa pridať aj do medzinárodnej udalosti na facebooku, ktorú nájdeš na tomto odkaze: https://www.facebook.com/events/148593706538331/

Naša spoločná modlitba môže prebiehať takto:

  1. apríla (sobota) o 19:00:

Arcidiecézne centrum pre mládež sa v rámci svojho poslania venuje formácii mládeže Košickej arcidiecézy. Ponúka rôzne aktivity a podujatia zamerané na vzdelávanie, šport, sieťovanie, rôzne púte a stretnutia mladých.