V sobotu 17.2.2018 sa v telocvični ZŠ na Sibírskej ulici v Prešove uskutočnil arcidiecézny volejbalový turnaj. Výsledky, poradie a fotky nájdete nižšie

Fotky z turnaja

Výsledné poradie

  1. Kurima
  2. Jarovnice - svätého Antona
  3. Prešov - Sekčov 1
  4. Belá nad Cirochou
  5. Prešov - Sekčov 2
  6. Jenkovce
  7. Pečovská Nová Ves 1
  8. Hankovce
  9. Slovenská Kajňa
  10. Jarovnice - Fatimskej Panny Márie
  11. Sačurov
  12. Pečovská Nová Ves 2
  13. CZŠ svätého Mikuláša Prešov
  14. Fintice, Humenné, Vranov nad Topľou - Čemerné (nenastúpili)

Skupiny   Rozpis zápasov v skupinách

Finále

Kurima : Anton
2:0 (15:5; 15:6)

o 3. miesto

Sekčov 1 : Belá
2:0 (15:13; 15:9)

Semifinále

Kurima : Sekčov 1   2:0 (15:8; 15:10)
Anton : Belá   2:0 (15:9; 15:9)

Štvrťfinále

Kurima : Jenkovce   2:0 (18:6; 20:5)
Hankovce : Sekčov 1   0:2 (14:10; 10:16)
Sekčov 2 : Anton   0:2 (7:12; 12:11)
Pečovská 1 : Belá   0:2 (14:12; 12:18)

Osemfinále

Kurima : Pečovská 2   2:0 (16:6; 15:9)
Fatima : Hankovce   0:2 (14:9; 813)
Sačurov : Jenkovce   0:2 (12:12; 10:15)
Sekčov 2 : Mikuláš   2:0 (14:6; 14:6)
Kajňa : Pečovská 1   0:2 (9:15; 11:14)
 

Skupiny

Skupina A

Poradie Tím Body Sety Skóre Sačurov Fatima Kurima
 3.  Sačurov
0 0:4 37:56 x 0:2
(12:14; 9:12)
0:2
(7:18; 9:12)
 2.  Jarovnice - Fatimskej Panny Márie
(Fatima)
3 2:2  43:53  2:0
(14:12; 12:9)
 x  0:2
(6:17; 11:15)
1.  Kurima
6 4:0 62:33  2:0
(18:7; 12:9)
2:0
(17:6; 15:11)
x
 -  Humenné
Nezúčastnili sa turnaja    

Skupina B

Poradie Tím Body Sety Skóre Jenkovce Sekčov 1
Pečovská 2
Hankovce
2.  Jenkovce 6 4:2 75:63 x 0,5:1,5
(7:9; 13:13)
1,5:0,5
(13:13; 16:7)
2:0
(14:12; 12:9)
 1.  Prešov - Sekčov 1
 (Sekčov 1)
9 5,5:0,5 85:52 1,5:0,5
(9:7; 13:13)
x 2:0
(19:8; 12:9)
2:0
(17:8;15:7)
 4.  Pečovská Nová Ves 2
 (Pečovská 2)
0 1:5 58:83 0,5:1,5
(13:13; 7:16)
0:2
(8:19; 9:12)
x 0,5:1,5
(9:11; 12:12)
 3.  Hankovce 3 1,5:4,5 59:79 0:2
(12:14; 9:12)
0:2
(8:17; 7:15)
1,5:0,5
(11:9; 12:12)
x

Skupina C

Poradie Tím Body Sety Skóre Kajňa Sekčov 2
Čemerné Fintice
 2.  Slovenská Kajňa
 (Kajňa)
7 5:1 79:25 x 1:1
(12:11; 7:14)
2:0
(15:0; 15:0)
2:0
(15:0; 15:0)
 1.  Prešov - Sekčov 2
 (Sekčov 2)
8 5:1 85:19 1:1
(11:12; 14:7)
x 2:0
(15:0; 15:0)
2:0
(15:0; 15:0)
   Vranov nad Topľou - Čemerné
 (Čemerné)
0 0:4 0:60 0:2
(0:15; 0:15)
0:2
(0:15; 0:15)
x 0:0
(0:0; 0:0)
   Fintice 0 0:4 0:60 0:2
(0:15; 0:15)
0:2
(0:15; 0:15)
0:0
(0:0; 0:0)
x

Skupina D

Poradie Tím Body Sety Skóre Belá Pečovská 1
Anton Mikuláš
 1.  Belá nad Cirochou
 (Belá)
7 4,5:1,5 73:68 x 1:1
(10:8; 6:13)
1,5:0,5
(17:17;14:9)
2:0
(13:12; 13:9)
3.  Pečovská Nová Ves 1
 (Pečovská 1)
5 3,5:2,5 71:59 1:1
(8:10;13:6)
x 0,5:1,5
(9:9; 13:17)
2:0
(11:9; 17:8)
 2.  Jarovnice - svätého Antona
 (Anton)
6 4:2 79:70 0,5:1,5
(17:17; 9:14)
1,5:0,5
(9:9; 17:13)
x 2:0
(13:9; 14:8)
4.  CZŠ svätého Mikuláša
 (Mikuláš)
0 0:6 55:81 0:2
(12:13; 9:13)
0:2
(9:11; 8:17)
0:2
(9:13; 8:14)
x

 

Rozpis zápasov v skupinách

*Časy sú len orientačné

 

Plocha A

 

Plocha B

 

Plocha C

09:30 Sačurov :  Fatima   Hankovce :  Jenkovce   Pečovská 2 :  Sekčov 1
09:50 Fintice :  Kajňa   Kajňa :  Sekčov 2   Mikuláš :  Belá
10:10 Anton :  Pečovská 1   Kurima :  Sačurov   Jenkovce :  Pečovská 2
10:30 Sekčov 1 :  Hankovce   Kajňa :  Čemerné   Sekčov 2 :  Fintice
10:50 Belá :  Anton   Pečovská 1 :  Mikuláš   Fatima :  Kurima
11:10 Sekčov 1 :  Jenkovce   Hankovce :  Pečovská 2   Sekčov 2 :  Kajňa
11:30 Fintice :  Čemerné   Pečovská 1 :  Belá   Mikuláš :  Anton