V sobotu, 27. 10. 2018 sa v Hale Hotelovej akadémie uskutočnil arcidiecézny futsalový turnaj. Prinášame Vám kompletné výsledky a poradie.

 

1. kategória         Výsledné poradie 1. kategórie

2. kategória         Výsledné poradie 2. kategórie

3. kategória         Výsledné poradie 3. kategórie

1. kategória (vek 18 - 30 rokov)

Skupina A OM 3h HnT SV Skóre Body Poradie
Ondavské Matiašovce
(OM)
X 0 : 2 2 : 2 4 : 3 6 : 7 4 3.
(0 : 2) (2 : 0) (3 : 0)
3 hôrky (3h)
(Saleziáni Košice)
2 : 0 X 0 : 1 3 : 1 5 : 2 6 2.
(2 : 0) (0 : 1) (2 : 1)
Hanušovce nad Topľou
(HnT)
2 : 2 1 : 0 X 2 : 0 5 : 2 7 1.
(0 : 2) (1 : 0) (1 : 0)
Snina (SV) 3 : 4 1 : 3 0 : 2 X 4 : 9 0 4.
(0 : 3) (1 : 2) (0 : 1)
Skupina B Oh Te Pd PS Skóre Body Poradie
Ohradzany (Oh) X 2 : 3 3 : 1 1 : 2 6 : 6 3 4.
(0 : 2) (2 : 1) (0 : 1)
Terňa (Te) 3 : 2 X 3 : 4 3 : 1 9 : 7 6 2.
(2 : 0) (0 : 4) (3 : 0)
Podhorany (Pd) 1 : 3 4 : 3 X 2 : 1 7 : 7 6 1.
(1 : 2) (4 : 0) (1 : 1)
Prešov - Sekčov (PS) 2 : 1 1 : 3 1 : 2 X 4 : 6 3 3.
(1 : 0) (0 : 3) (1 : 1)
Skupina C Fr Li HE Skóre Body Poradie
Fričovce (Fr) X 7 : 0 2 : 2 9 : 2 4 1.
(5 : 0) (0 : 1)
Lipany (Li) 0 : 7 X 1 : 5 1 : 12 0 3.
(0 : 5) (0 : 2)
Humenné (HE) 2 : 2 5 : 1 X 7 : 3 4 2.
(1 : 0) (2 : 0)
Skupina D VT KE Mo Skóre Body Poradie
Vranov nad Topľou
(VT)
X 2 : 0 6 : 1 8 : 1 6 1.
(2 : 0) (3 : 0)
Košice - Podhradová
(KE)
0 : 2 X 4 : 0 4 : 2 3 2.
(0 : 2) (2 : 0)
Mokroluh (Mo) 1 : 6 0 : 4 X 1 : 10 0 3.
(0 : 3) (0 : 2)

Semifinále

Hanušovce nad Topľou : Vranov nad Topľou 4t : 3 (1:2) - "jedenástky" (3:2)

Podhorany : Fričovce 3 : 0 (2:0)

o 3. miesto

Vranov nad Topľou : Fričovce 3 : 4 (2:2)

Finále

Hanušovce nad Topľou : Podhorany 0 : 6 (0:4)

 

Výsledné poradie 1. kategórie

  1. Podhorany
  2. Hanušovce nad Topľou
  3. Fričovce
  4. Vranov nad Topľou
  5. Humenné
  6. Terňa
  7. Saleziáni Košice - 3 hôrky
  8. Košice - Podhradová
  9. Ondavské Matiašovce
  10. Prešov - Sekčov
  11. Ohradzany
  12. Snina
  13. Mokroluh
  14. Lipany

2. kategória (vek 14 - 17 rokov)

Skupina K TpH Se OM Ba Skóre Body Poradie
Trstené pri Hornáde
(TpH)
X 1 : 2 5 : 3 1 : 3 7 : 8 3 3.
(1 : 2) (3 : 1) (0 : 1)
Sečovce (Se) 2 : 1 X 2 : 1 1 : 0 5 : 2 9 1.
(2 : 1) (1 : 1) (0 : 0)
Ondavské Matiašovce
(OM)
3 : 5 1 : 2 X 1 : 5 5 : 12 0 4.
(1 : 3) (1 : 1) (1 : 3)
Bajerov (Ba) 3 : 1
0 : 1 5 : 1 X 8 : 3 6 2.
(1 : 0) (0 : 0) (3 : 1)
Skupina L KE SV Her Skóre Body Poradie
Košice - Juh (KE) X 6 : 1 0 : 5 6 : 6 3 2
(5 : 1) (0 : 2)
Snina (SV) 1 : 6 X 0 : 8 1 : 14 0 3.
(1 : 5) (0 : 4)
Hermanovce (Her) 5 : 0 8 : 0 X 13 : 0 6 1.
(2 : 0) (4 : 0)
Skupina M BJ Ra NV Skóre Body Poradie
Bardejov (BJ) X 1 : 0 1 : 5 2 : 5 3 2.
(0 : 0) (0 : 3)
Radatice (Ra) 0 : 1 X 3 : 5 4 : 5 0 3.
(0 : 0) (? : ?)
Nacina Ves (NV) 5 : 1 5 : 3 X 10 : 4 6 1.
(3 : 0) (? : ?)
Skupina N Li HE To Skóre Body Poradie
Lipany (Li) X 1 : 10 0 : 8 1 : 18 0 3.
(0 : 4) (0 : 5)
Humenné (HE) 10 : 1 X 2 : 5 12 : 6 3 2.
(4 : 0) (2 : 2)
Továrne (To) 8 : 0 5 : 2 X 13 : 2 6 1.
(5 : 0) (2 : 2)

Semifinále

Hermanovce : Nacina Ves 6 : 1 (4:1)

Sečovce : Továrne 1p : 0 (0:0)

o 3. miesto

Nacina Ves : Továrne 3 : 1 (2:0)

Finále

Hermanovce : Sečovce 2 : 0 (1:0)

Výsledné poradie 2. kategórie

  1. Hermanovce
  2. Sečovce
  3. Nacina Ves
  4. Továrne
  5. Bajerov
  6. Humenné
  7. Košice - Juh
  8. Bardejov
  9. Trstené pri Hornáde
  10. Radatice
  11. Ondavské Matiašovce
  12. Snina
  13. Lipany

3. kategória (vek do 13 rokov)

Skupina S TpH Bu1 KO Skóre Body Poradie
Veľký Šariš
(VŠ)
X 1 : 0 0 : 1 0 : 3 1 : 4 3 3.
(0 : 0) (0 : 1) (0 : 3)
Trstené pri Hornáde
(TpH)
0 : 1 X 0 : 2 0 : 2 0 : 5 0 4.
(0 : 0) (0 : 1) (0 : 1)
Budimír 1
(Bu1)
1 : 0 2 : 0 X 0 : 1 3 : 1 6 2.
(1 : 0) (1 : 0) (0 : 1)
Košické Olšany (KO) 3 : 0
2 : 0 1 : 0 X 6 : 0 9 1.
(3 : 0) (1 : 0) (1 : 0)
Skupina T KT2 Li Ka Skóre Body Poradie
Košice - Terasa 2
(KT2)
X 0 : 0 0 : 2 0 : 2 1 3
(0 : 0) (0 : 2)
Lipany (Li) 0 : 0 X 0 : 1 0 : 1 1 2.
(0 : 0) (0 : 1)
Kalvária (Ka)
(Saleziáni Košice - Kalvária)
2 : 0 1 : 0 X 3 : 0 6 1.
(0 : 0) (1 : 0)
Skupina U Ra Po Oh Skóre Body Poradie
Radatice (Ra) X 1 : 6 0 : 5 1 : 11 0 3.
(1 : 4) (0 : 3)
Podhorany (Po) 6 : 1 X 2 : 0 8 : 1 6 1.
(4 : 1) (1 : 0)
Ohradzany (Oh) 5 : 0 0 : 2 X 5 : 2 3 2.
(3 : 0) (0 : 1)
Skupina V KT1 Bu2 PS Skóre Body Poradie
Košice - Terasa 1
(KT1)
X 4 : 0 2 : 0 6 : 0 6 1.
(1 : 0) (1 : 0)
Budimír 2 (Bu2) 0 : 4 X 0 : 2 0 : 6 0 3.
(0 : 1) (0 : 1)
Prešov - Sekčov
(PS)
0 : 2 2 : 0 X 2 : 2 3 2.
(0 : 1) (1 : 0)

Semifinále

Kalvária : Podhorany 0 : 1 (0:1)

Košické Olšany : Košice - Terasa 1   0 : 1 (0:0)

o 3. miesto

Kalvária: Košické Olšany 0 : 2 (0:1)

Finále

Podhorany : Košice - Terasa 1   1p : 0 (0:0)

Výsledné poradie 3. kategórie

  1. Podhorany
  2. Košice - Terasa 1
  3. Košické Olšany
  4. Kalvária
  5. Budimír 1
  6. Ohradzany
  7. Prešov - Sekčov
  8. Veľký Šariš
  9. Lipany
  10. Košice - Terasa 2
  11. Trstené pri Hornáde
  12. Budimír 2
  13. Radatice