Aj tohto roku sa uskutoční stretnutie miništrantov košickej arcidiecézy pod názvom MIKE (Miništranti Košice). Stretneme sa v sobotu 19. mája pri kostole Kráľovnej pokoja na sídlisku III v Prešove.

Read more ...

V sobotu, 21.5.2016 sa v Prešove konalo MIKE – stretnutie miništrantov košickej arcidiecézy. Začali sme, už tradične, registráciou. O 9.07 sme uvideli prvé tváre nedočkavých miništrantov, ktorí si prišli aj tento rok zasúťažiť, pomodliť sa, ale aj stráviť čas so starými i novými kamarátmi. Po zaregistrovaní približne 500 miništrantov sme pokračovali sme svätou omšou, počas ktorej sa o. arcibiskup prihovoril miništrantom, povzbudil ich, pripomenul dôležitosť ich služby. Keď týchto 500 chlapčenských a mužských hlasov spievalo „živ Bože, otca svätého“, verte mi, nejeden z nás mal zimomriavky.

Read more ...

JE TO TU OPÄŤ!

MIKE 2017 

Pozývame všetkých minulých, terajších a budúcich miništrantov a ich vodcov prežiť nezabudnuteľný deň plný smiechu, športu, zábavy a tímového ducha.

Read more ...

Milí miništranti košickej arcidiecézy!

Ako každý rok, aj tento krát máme pre Vás pripravené stretnutie, ktoré je prejavom našej radosti z Vašej služby pri oltári. Čaká na Vás pestrý program, ktorý zahájime o 10.00 v kostole Kráľovnej pokoja na sídlisku III., sv. omšou s naším biskupom Bernardom. Registrácia prebieha uz od 9:00 hod v areáli farského úradu. Po sv. omši sa môžete tešiť na rôzne súťaže, kvízy a samozrejme, nebude chýbať dobrý obed! ;-)

Zaregistrovať svoju farnosť môžete na e-mailovej adrese: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Potrebné je uviesť farnosť, počet účastníkov /aspoň približný/ + e-mail a telefón na kontaktnú osobu.

V sobotu 21. mája sa na vás teší tím animátorov ACM :-)